| ZATERDAG 30 MAART | THUIS: | | | | | |
aanvangstijd: | | | scheidsrechter | scheidsrechter | jury | jury | bardienst |
12:15 | B.O.B. V22 1 | S.B.U. VSE 1 | | | Marcel Schipper | Philip Oligosu | Sandra van Schaick/Joor Zwijgers |
| | | | | | | |
14:00 | B.O.B. M16 1 | CBV Binnenland M16 3 | Sarah Kranendonk | Bridget Saarloos | Thijmen Bodegom | Devin de Klerk | 2 ouders M16 1 |
| | | | | | | |
15:45 | B.O.B. M16 2 (VR) | Rebound M16 1 (VR) | Brigit van der Mark | Rosalie van der Linden | Job Laban | Job Fransooijs | 2 ouders M16 2 |
| | | | | | | |
17:30 | B.O.B. X14 5 (VR) | Klipperstars X14 1 | Melike Briegoos | Steffie van der Stel | Lisa van der Linden | Viggo van der Ent | 2 ouders X14 5 |
| | | | | | | |
19:15 | B.O.B. VSE 1 | Klipperstars VSE 1 | Henk Folkers | Mick Kieboom | Tom Orgers | Boax van Elderen | Jade de Wit en Ruben Mast |
| | | | | | | afsluiten: Marco Breure / Melike Briegoos |
| ZATERDAG 30 MAART | UIT: | | | | | |
aanvangstijd: | | | sporthal | plaats | | | |
12:00 | Hurricanes X12 1 | B.O.B. X12 1 | Den Oert | SPIJKENISSE | SPIJKENISSE | | |
| | | | | | | |
18:30 | D.B.V. Rowic X14 1 | B.O.B. X14 2 | Sportboulevard | DORDRECHT | DORDRECHT | | |
| | | | | | | |
| ZATERDAG 6 APRIL | THUIS: | | | | | |
aanvangstijd: | | | scheidsrechter | scheidsrechter | jury | jury | bardienst |
10:30 | B.O.B. X12 1 | Cady '73 X12 1 | Mats Majoor | Manoah Schipper | Jasmijn van der Hoeven | Febe Zwijnenburg | 1 ouder X12 1 |
| | | | | | | |
10:30 | B.O.B. X10-1 | Green Eagles X10 1 | Luuk van Ettinger | Corné Folkers | Julia Galas | Madelief Baksteen | 1 ouder X10 1 |
| | | | | | | |
12:15 | B.O.B. X14 4 | BV Voorne X14 1 | ouder X14 4 | ouder X14 4 | Dilano Verhulp | Mats van Sintmaartensijk | 2 ouders 14 4 |
| | | | | | | |
14:00 | B.O.B. X14 5 (VR) | BV Krimpen X14 1 | Niels Bouman | Benjamin van Luik | Sarah Aanen | Norah Knook | 2 ouders X14 5 |
| | | | | | | |
15:45 | B.O.B. M16 1 | River Trotters M16 1 | Brigit van der Mark | Rosalie van der Linden | Ben Westveer | Danilo Tromp | 2 ouders M16 1 |
| | | | | | | |
17:30 | B.O.B. X14 3 | CobraNova X14 1 | Melike Briegoos | Steffie van der Stel | Dante Knook | Pieter van der Zwaan | 2 ouders X14 3 |
| | | | | | | |
19:15 | B.O.B. M18 1 (VR) | Sparta Nijkerk M18 1 (VR) | Huub Arkenbout | Henk Folkers??? | Joop Kühne | Joël Verbeek | 2 ouders M18 1 |
| | | | | | | |
21:00 | B.O.B. VSE 1 | Utrecht Bull's VSE 3* | Henk van Driel | Milan Snel | Rhyan Abiba | Danique Visser | Ronella de Kuiper/Floor Tiebout |
| | | | | | | afsluiten: Marco Breure / Melike Briegoos |
| ZATERDAG 6 APRIL | UIT: | | | | | |
aanvangstijd: | | | sporthal | plaats | LET OP: tunnel dicht | BEIDE richtingen | |
10:00 | Rotterdam-Zuid X14 1 | B.O.B. X14 2 | Sporthal Albeda College | ROTTERDAM | | | |
| | | | | | | |
10:45 | CBV Binnenland M22 2 | B.O.B. M22 1 | De Driesprong | BARENDRECHT | | | |
| | | | | | | |
10:45 | CBV Binnenland X12 4 | B.O.B. X12 2 (VR) | De Driesprong | BARENDRECHT | | | |
| | | | | | | |
12:30 | CBV Binnenland MSE 4* | B.O.B. MSE 2** | De Driesprong | BARENDRECHT | | | |
| | | | | | | |
12:45 | BV Krimpen M16 1 (VR) | B.O.B. M16 2 (VR) | De Populier | KRIMPEN AAN DEN IJSSEL | | | |
| | | | | | | |
12:45 | De Dunckers X14 1 | B.O.B. X14 1 (VR) | Dudok Arena | HILVERSUM | | | |
| | | | | | | |
13:00 | Devel Heroes V22 1 ** | B.O.B. V22 1 | Develhal | ZWIJNDRECHT | | | |
| | | | | | | |
17:00 | DAS M18 2 (VR)* | B.O.B. M18 2 (VR) | Korba sporthal | DELFT | | | |
| | | | | | | |
| VRIJDAG 12 APRIL | THUIS: | | | | | |
aanvangstijd: | | | scheidsrechter | scheidsrechter | jury | jury | bardienst |
20:45 | B.O.B. MSE 2** | EBV Baros MSE 8** | Kees Vogelaar | ??? | Lobke Ratsma | Fenne Klijnstra | Suzanne Zwijgers/Lisa v Ettinger |
| | | | | | | afsluiten: Rik van Schaick |
| ZATERDAG 13 APRIL | THUIS: | | | | | |
aanvangstijd: | | | scheidsrechter | scheidsrechter | jury | jury | bardienst |
10:30 | B.O.B. M16 2 (VR) | DAS M16 2 (VR) | Bicker van Schie | Milan Ju | Sven van Tiggelen | Thom Mast | 2 ouders M16 2 |
| | | | | | | |
12:15 | B.O.B. X14 1 (VR) | Divine X14 1 | Maarten van Ettinger | Nine van Schaick | Ruben Mast | Thom Naves | 2 ouders X14 1 |
| | | | | | | |
14:00 | B.O.B. X12 2 (VR) | River Trotters X12 1 | Sacha Oortwijn | Glenn van der Meij | Duncan Veenendaal | Mathijs Hoek | Jeroen van der Ven |
| | | | | | | |
14:00 | B.O.B. X10 2 (VR) | Zoebas X10 3 (VR) | ouder X14 4 | Jurre Biesbrouck | Bram van der Wekken | Koen van der Sluis | 1 ouder X10 2 |
| | | | | | | |
15:45 | B.O.B. M18 2 (VR) | Sparta Go M18 1 (VR)** | Chico Boehle | Marco Rath | Romy Tilro | Mirte Speldenbrink | 2 ouders M18 2 |
| | | | | | | |
17:30 | B.O.B. V18 1 | CBV Binnenland V18 2 | Tom Köhler | Coen de Rhoter | Stijn Nieuwenhuizen | Stan van Leer | 2 ouders V18 1 |
| | | | | | | |
19:15 | B.O.B. M22 1 | Green Eagles M22-1 VR | Ruben Visser | Rik van Schaick | Nathaniel van Sabben | Henk van der Schoor | Jarek Bertrand en Sander Fok |
| | | | | | | Gekke Hoedenfeest |
21:00 | B.O.B. MSE 1* | Squirrels MSE 1 | ouder X14 4 | ouder X14 4 | Wessel van der Hurk | Herman Fokers | Sander/Sebastiaan v Sabben |
| | | | | | | afsluiten: Sander Fok/Jarek |
| ZATERDAG 13 APRIL | UIT: | | | | | |
aanvangstijd: | | | sporthal | plaats | | | |
9:00 | Vlaardingen Captains X14 1 (VR) | B.O.B. X14 4 | Erasmushal | VLAARDINGEN | | | |
| | | | | | | |
10:00 | Waterdragers X12 1 | B.O.B. X12 1 | Parkzoomhal | NIEUWERKERK AD IJSSEL | | | |
| | | | | | | |
10:00 | Rotterdam-Zuid X10 1* | B.O.B. X10-1 | Sporthal Albeda College | ROTTERDAM | | | |
| | | | | | | |
11:15 | BV Voorne X14 2 (VR) | B.O.B. X14 5 (VR) | DukdalfBRES | BRIELLE | | | |
| | | | | | | |
12:00 | Squirrels X14 1 | B.O.B. X14 3 | Sporthal Oostmeer | BERKEL EN RODENRIJS | | | |
| | | | | | | |
13:15 | BC Utrecht Cangeroes M18 2 (VR) | B.O.B. M18 1 (VR) | Sporthal Lunetten | UTRECHT | | | |
| | | | | | | |
14:00 | Westland Stars M16 1 | B.O.B. M16 1 | Sosefhal | HONSELERSDIJK | | | |
| | | | | | | |
14:15 | Waterdragers V10 1 (VR) | B.O.B. X10 3 (VR) | Parkzoomhal | NIEUWERKERK AD IJSSEL | | | |
| | | | | | | |
17:00 | BC Shooters VSE 2 | B.O.B. VSE 1 | De Kuil | BUNSCHOTEN-SPAKENBURG | | | |
| | | | | | | |
| ZATERDAG 20 APRIL | THUIS: | | | | | |
aanvangstijd: | | | scheidsrechter | scheidsrechter | jury | jury | bardienst |
10:30 | B.O.B. X10 3 (VR) | B.O.B. X10 2 (VR) | Joeri Galas | Emma Galas | Ties Klem | Marcel Schipper | 2 ouders X10 3 |
| | | | | | | |
12:15 | B.O.B. M16 1 | Klipperstars M16 1 | Bridget Saarloos | Suzanne Zwijgers | Rhyan Abiba | Jasper Zeedijk | 2 ouders M16 1 |
| | | | | | | |
14:00 | B.O.B. M18 1 (VR) | BC Utrecht Cangeroes M18 2 (VR) | Maarten van Ettinger | Lisa van Ettinger | Job Laban | Pieter van der Zwaan | 2 ouders M18 1 |
| | | | | | | |
15:45 | B.O.B. X14 2 | Hurricanes X14 1 | Marry van Kampen | Floor Tiebout | Kirsten de Rooy | Sarah Kranendonk | 2 ouders X14 2 |
| | | | | | | |
17:30 | B.O.B. V22 1 | BV Amsterdam V22 1 ** | Melike Briegoos | Rosalie van der Linden | Mandy van Dipten | Steffie van der Stel | Lisa vd Linden/Aron Kranendonk |
| | | | | | | |
19:15 | B.O.B. VSE 1 | BC Shooters VSE 2 | Niels van Schaik | Mick Mendes Brito | Imre van Kleeff | Michelle de Bruin | Erwin en Nine van Schaick |
| | | | | | | afsluiten: Erwin/Nine v Schaick |
| ZATERDAG 20 APRIL | UIT: | | | | | |
aanvangstijd: | | | sporthal | plaats | | | |
13:00 | S.B.U. MSE 6 | B.O.B. MSE 2** | Sportcentrum Olympos | UTRECHT | | | |